Inspirace Vlasy

Růžové vlasy? Proč ne ;)

5. září 2012 v 17:12 | Lucy Eleanor
Mnoho slečen si dává barevné vlásky. Na hlavě mají různé barvy,ale dnes se zaměřím na růžovou;)
Růžová je pěkná barva a na vlasech se mi strašně líbí. Nevím jestli bych si ji já někdy dala,ale je to fakt pěkný. A těm slečnám,které ji mají strašně sluší.;) Ale nevím no,sluší asi jenom někomu a myslím si,že zrovna mě by neslušela :'D
Co se týče barev,doporučuji barvy buďto od Manic Panic nebo Directions ;) Stojí tak do 300 kč,ale jsou opravdu velmi kvalitní a na to kolikrát je ty lidi použijou tak ani vlasy moc zničený nemají ;)

Back to school! - Hair

2. září 2012 v 19:43 | Lucy Eleanor
Vlasy! U mně je to to nejhorší. Ráno vstanu a mám to všechno uplně podělaný a nemůžu si to dát nějak normálně. Všude mi ty vlasy stojí a nejde s nima nic udělat. :/ Tákže,co za účesy si udělat do školy?:) Nebo si je jenom vyžehlete a máte to:D Nebo nakulmujte/natočte já nevím jak se tomu říká :'D
↓↓↓

Ombre Hair

31. srpna 2012 v 22:37 | Lucy Eleanor
Asi už jste slyšeli o tkz. Ombre Hair.
Je to hodně oblíbené u celebrit.:)

Co to vlastně je?:
Je to způsob barvení. Vlasy se nabarví nebo zesvětlí maximálně do poloviny vlasů. Nejčastěji se barví,ale jenom konečky.:)

Mě osobně se styl barvení vlasů hodně líbí a hodněkrát jsem uvažovala,že si ombre hair také udělám,ale zatím jsem se k tomu nedostala.:) Možná jednou..;)

↓↓ Demi Lovato s ombre hair :)
 
 

Reklama